Ďalšia facka primátora Iva Nesrovnala Bratislavčanom.

Autor: Zuzana Rattajová | 7.10.2015 o 13:10 | Karma článku: 7,57 | Prečítané:  2859x

Zaplatia Bratislavčania za prázdne sľuby primátora? Alebo sa pripoja k iniciatíve "Povedzme NIE dvojnásobným daniam v Bratislave!"

Všetci si pamätáme 111 sľubov Iva Nesrovnala, ktoré mali vrátiť Bratislavu Bratislavčanom a riešenia, ktoré by z Bratislavy urobili lepšie miesto pre život. Dnes sa pýtam, či by pan primátor vedel vymenovať aspoň tri z nich. Možno má krátku pamät a možno to boli len prázdne slová na papieri. Len tak sa dajú vysvetliť jeho rozhodnutia, ktorými doslova prefackal obyvateľov tohto mesta.

Z plánovaného transparentného výberu kandidátov do mestských podnikov sa stala skorumpovaná fraška, ktorú vyšetruje Národná kriminálna agentúra MV SR. Dôchodcom a invalidom zobral možnosť cestovania zdarma a odkryl nám tak svoje silné sociálne cítenie. A v neposlednom rade pustil do sveta návrh na 100%-né zvýšenie daní z nehnuteľností, ktorým sa rozhodol zaťažiť Bratislavčanov a vykompenzovať si tak svoju neschopnosť splniť čo sľúbil.

Jedným z jeho predvolebných "prikázaní" bolo vyhlásenie o tom, ako vybaví zvýšenie koeficientu na prerozdelenie daní z príjmov fyzických osôb, ktoré mohlo Bratislavčanom priniesť slušný balík peňazí. Aj myšlienka toho, že by Bratislava mohla mať samostatnú kapitolu v štátnom rozpočte z titulu funkcie hlavného mesta sa javila ako dobrý nápad. Škoda, že slová vyprchali ako chuť lacnej žuvačky a miesto peňazí z veľkohubých vyhlásení ostala diera, ktorú treba rýchlo zaplátať. A kto by bol lepšou záplatou na Ivove diery ako samotní Bratislavčania?!

A tak musia Bratislavčania nakoniec zaplatiť dvojnásobné dane do mestskej kasy, aby mohol magistrát i naďalej starostlivo platiť parkovacie miesto v súkromných garážach pre Porsche pána Nesrovnala!

https://www.facebook.com/niezvyseniudani


 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Štát sa háda s RegioJetom, kto má uvoľniť trasu do Košíc

Súkromný dopravca na linke medzi Bratislavou a Košicami končí koncom januára. Svoje rozhodnutie oznámil začiatkom roka.

TECH

Ukázali, ako vysoko by ste vyskočili na Marse či na Plute

Polmetrový výskok by ste na niektorých telesách premenili na prelet atmosférou.

KOMENTÁRE

Zrušíme kraje, keď sú aj tak nanič?

Nezáujem voličov pomohol zmobilizovať hlasy pre Kotlebu.


Už ste čítali?