Ďalšia facka primátora Iva Nesrovnala Bratislavčanom.

Autor: Zuzana Rattajová | 7.10.2015 o 13:10 | Karma článku: 7,57 | Prečítané:  2854x

Zaplatia Bratislavčania za prázdne sľuby primátora? Alebo sa pripoja k iniciatíve "Povedzme NIE dvojnásobným daniam v Bratislave!"

Všetci si pamätáme 111 sľubov Iva Nesrovnala, ktoré mali vrátiť Bratislavu Bratislavčanom a riešenia, ktoré by z Bratislavy urobili lepšie miesto pre život. Dnes sa pýtam, či by pan primátor vedel vymenovať aspoň tri z nich. Možno má krátku pamät a možno to boli len prázdne slová na papieri. Len tak sa dajú vysvetliť jeho rozhodnutia, ktorými doslova prefackal obyvateľov tohto mesta.

Z plánovaného transparentného výberu kandidátov do mestských podnikov sa stala skorumpovaná fraška, ktorú vyšetruje Národná kriminálna agentúra MV SR. Dôchodcom a invalidom zobral možnosť cestovania zdarma a odkryl nám tak svoje silné sociálne cítenie. A v neposlednom rade pustil do sveta návrh na 100%-né zvýšenie daní z nehnuteľností, ktorým sa rozhodol zaťažiť Bratislavčanov a vykompenzovať si tak svoju neschopnosť splniť čo sľúbil.

Jedným z jeho predvolebných "prikázaní" bolo vyhlásenie o tom, ako vybaví zvýšenie koeficientu na prerozdelenie daní z príjmov fyzických osôb, ktoré mohlo Bratislavčanom priniesť slušný balík peňazí. Aj myšlienka toho, že by Bratislava mohla mať samostatnú kapitolu v štátnom rozpočte z titulu funkcie hlavného mesta sa javila ako dobrý nápad. Škoda, že slová vyprchali ako chuť lacnej žuvačky a miesto peňazí z veľkohubých vyhlásení ostala diera, ktorú treba rýchlo zaplátať. A kto by bol lepšou záplatou na Ivove diery ako samotní Bratislavčania?!

A tak musia Bratislavčania nakoniec zaplatiť dvojnásobné dane do mestskej kasy, aby mohol magistrát i naďalej starostlivo platiť parkovacie miesto v súkromných garážach pre Porsche pána Nesrovnala!

https://www.facebook.com/niezvyseniudani


 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Slovan neplatí ani za nájom štadióna, mestu dlhuje takmer 400-tisíc eur

Hokejový klub nemá na výplaty ani na nájom štadióna. Vedenie tvrdí, že sezónu v KHL dohrá.

ŠPORT

Za Slovanom stále cítiť pachuť vytunelovaných harvardov

Medzi majiteľmi je dodnes firma zapletená do tunelovania harvardských fondov.

PLUS

Zamrzla a nebilo jej srdce. Potom vstala z mŕtvych

Žena bola hodiny mŕtva, zmrzla na kosť a zažila zmŕtvychvstanie.


Už ste čítali?