Podporte KDH a my vám vrátime úsmev do života

Autor: Zuzana Rattajová | 2.3.2016 o 21:40 | Karma článku: 10,16 | Prečítané:  10324x

Začína moratórium a končí predvolebná kampaň. Kampaň, v ktorej som zažila toľko zúfalstva, zlosti a nenávisti, až ma to primälo k napísaniu tohto blogu.

Do parlamentnej kampane som sa zapojila po prvýkrát. Pôsobím v komunálnej politike, kde sa na politické tričko príliš nehľadí. Ľudí trápia konkrétne problémy a ja som ako poslankyňa zodpovedná hľadať ich riešenia. Takto ma poznajú v bratislavskom Novom Meste. Rozhodla som sa, že ľudí čo poznajú moju prácu presvedčím, aby volili KDH.

Niektorých nebolo treba presviedčať vôbec, iní mi priamo povedali, že budú voliť niekoho iného. Obidvom skupinám patrí moja vďaka, prvým za podporu, druhým za úprimnosť. Veľká časť však nevedela koho voliť, prípadne boli rozhodnutí nevoliť. Toto som očakávala, dúfam, že som viacerých presvedčila, aby voliť išli a zvážili hlas pre KDH. Čo ma však zarazilo, bola skupina ľudí, ktorí akoby mi chceli čosi povedať, ale nenašli na to odvahu, taký zvláštny smútok.

Naplno sa to prejavilo, až keď som vyšla kampaňovať do ulíc a kde ma ľudia osobne nepoznali. Nebol to len smútok, boli to aj zúfalstvo, zlosť a nenávisť! Veľmi ma to zaskočilo a začala som to konzultovať s kolegami. Väčšina zažívala čosi podobné. A nielen v KDH, ale aj kandidáti iných strán prvýkrát zažívali takéto negatívne emócie. A spoločnosť, kde vládnu zlé emócie, potrebuje zmenu.

A preto som sa rozhodla, že vrátim ľuďom úsmev do života!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Štát sa háda s RegioJetom, kto má uvoľniť trasu do Košíc

Súkromný dopravca na linke medzi Bratislavou a Košicami končí koncom januára. Svoje rozhodnutie oznámil začiatkom roka.

TECH

Ukázali, ako vysoko by ste vyskočili na Marse či na Plute

Polmetrový výskok by ste na niektorých telesách premenili na prelet atmosférou.

KOMENTÁRE

Zrušíme kraje, keď sú aj tak nanič?

Nezáujem voličov pomohol zmobilizovať hlasy pre Kotlebu.


Už ste čítali?